Login:
Password:

Forgot password? Register

Article

Fabulous


Redactor

74


37
Başkan Adaylığım [Şubat 2019] (Political)
Posted 9 months ago by
Fabulous    
ReportHerkese merhaba ben Fabulous,

Acısıyla tatlısıyla 2 ayı geride bıraktığımız başkanlık dönemimin ardından 3. ay seçimleri geldi çattı. Açıkça belirtmek gerekirse dönem başında bunun son adaylık olduğunu düşünüyordum ancak ardından yaşanan ittifak olayları,savaşlar,org vb. şeylerin ardından bir dönem daha görevi sürdürmek istedim.

Ocak ayında neler yaşadık kısaca değinmek gerekirse ;

1-) Invisible Front ittifağının kuruluşu--Türkiye'nin Bulgaristan savaşında herhangi bir ittifağa dahil olmadan sadece ve sadece verdiği sözün arkasında durarak kişi çıkarlarından çok ülke saygınlığı adına verdiği savaş bize önemli bir repütasyon kazandırdı. Bulgaristan'ın üstün başarısıyla silineceği durumdaki savaşı galip şekilde bitirmesi ve yanında söz verdiğimiz üzere sonuna kadar durmamız sayesinde server başından beri herhangi bir ittifağa dahil olamayan ülkemizi Invisible Front ittifağın kurucu üye yapmayı başardık.

2-) İttifak Savaşı ve Türkiye'nin yeri -- İttifağımızın kuruluş aşamasında bulunan 4 ülke (Türkiye,Bulgaristan,Litvanya ve Estonya) kuruluş anından itibaren İsveç ve Polonya'nın Litvanya ve Estonya'yı silmek üzere güçlerini birleştirdiğini biliyorduk. İttifak olarak kendilerini hiç beklemedikleri bir direniş ile karşıladık uzun süren (Türkiye'yi Ukrayna üzerinden Polonya sınırına kadar dayayan) bir savaş ile karşı karşıya kaldık. Savaşlarda yaptığımız şeyi kendim anlatmamın bir yararı olacağını sanmıyorum bir SS ile 2 savaştada bize karşı görüşün ne şekilde değiştiğini göstereceğim.
3-) Org çalınması olayı -- Tamamiyle benim hatam olan bir olay dolasıyla 5 gün zarar ettik ancak şirketler ve MU dolayısıyla edilen tüm zararı 0'a indirecek şekilde geri aldık. Kaybettiğimiz 5 gün dolasıyla hepinizden özür dilerim. Ayın 19'unu işaret eden shoutlar atan ve ayın 19'unda bu işi yapan kişilerden ben emin olmama rağmen herhangi bir yorumda bulunmayacağım.


Geçtiğimiz ayın özeti genel olarak böyle önümüzdeki ayda neler yapabileceğimize gelirsek. Ana başlıklar halinde kısa kısa yazacağım.

1-)Para piyasasına sabitleme çalışması olmayacak. Herhangi bir itirazı olan direk olarak bana Discord üzerinden ulaşabilir.
2-)Org stoğu şu an iyi bir seviyede bu stoğu iyice güçlendirip olası savaşlara hazırlanacağız.
3-)Siyasi ilşkilerimizi aynı şekilde devam ettirip söz sahibi ülke konumunda olacağız.
4-)Ülke içinde çoksesliliğe imkan veren politikamız devam edecek. Herhangi bir gruba ayrım yapma durumumuz olmayacak.
5-)Dış ilişkilerde Türk oyuncuların bulunduğu ülkelerle yakınlaşmayı sürdüreceğiz. Turnuvalar, savaşlar vs. durumlarda yardım edebileceğimiz herhangi bir şey olursa, bu konuda elimizden geleni yapacağız. (Norveç,Pakistan,Zapatista etc.)Kısaca durum budur. Çıraklık ve kalfalık dönemimden sonra ustalık dönemimde ben Reis ''Fabulous'' Unicorn Hiçyılmaz sizlerle bu makalemde birlikte oldum. Tekrar görüşmek üzere. Esen kalın...Previous article:
Invisible Front Update! (9 months ago)

Next article:
Veda Busesi... (Farewell) (8 months ago)

ESim
or
Register for free
Only letters, numbers, underscore and space are allowed (A-Z,a-z,0-9,_,' ')
Show more