Login:
Password:

Forgot password Register
Angelus censura Military Rank
153 Level
580,478 Experience
81,089,065,171 Battle Points
78,210,034 Best hit
1,297,666,333 Best round
4,107,926,931 Best battle
314 Strongest Boss Defeated
20481 Strength
166.890625 Economy skill
Hungary
Location
Hungary
Citizenship
Day 1 Birthday
Ranks
7 / 14 National by XP
8 / 14 National by BP
75 / 303 Global by XP
99 / 303 Global by BP
Affiliations
Political office Congress member of Hungary
Political office Party leader
Military unit
Political party
Newspaper
Battle Points in battle:
47,014 - 166,205
Critical hit:
94,028 - 332,410
Base critical hit chance
12.5 %

+8.34 %

+8.29 %

Total critical hit chance
29.13 %
29.13 %
Base miss chance
12.5 %

-6.78 %

-6.29 %

Overall miss chance
25.57 %
0.0 %
Base chance to avoid losing energy:
5.0 %

+8.25 %

+8.09 %

Overall chance to avoid losing energy
21.34 %
21.34 %
Base chance to use less weapons per berserk
5.0

Final chance to use less weapons per berserk
5.0
0.0 %
Base chance to find a weapon
5.0

Final chance to find a weapon
5.0
0.0 %
Free flight base chance
5.0 %

Free flight final chance
5.0 %
25.0 %
+0.0
x 89
x 12
x 316
x 1
x 0
x 282
x 4572
x 6
x 0
x 558
Top achievements:
Total achievements: 182 of 374 See all achievements
Friends (191)
Shouts
Cimbalar Avatar
1 year ago
Ha esetleg valaki sokat harcolna 0.01g/db áron van q5 fegyó nálam. Piacra nem teszem ki nehogy az idegenek megvegyék
Cimbalar Avatar
1 year ago
Magyaroknak továbbra is 15g nálam a q5 kés. Ha jól tudom nincs olcsóbb sehol.
Cimbalar Avatar
1 year ago
15 g-ért adom már a q5 kést. Van most 3db ,de lesz még 3 eladó ma
Cimbalar Avatar
1 year ago
Valamit tenni kellene a Szlovákokkal. Szükség lenne felvidéken lakó magyarokra hogy legyen ott állampolgárságunk. 2 feladata lenne. Random időpontokban törvényeket beadni ami zavarná az országukba jutó termelést, + részvénytársaságot létrehozni hogy leuraljuk a piacukat. Ha katonailag nem is leszünk erősebbek a baszogatásból szerintem értenének és a magyar core-t vissza adnák nekünk pár hét után.
Cimbalar Avatar
1 year ago
Na szóval viva szerveren leírták mire jó a kés. Röviden: ha fegyverhasználati büntetésed van akkor kell és tudod használni és ezt a büntetést csökkenti. Tehát ha fegyver nélkül ütnél az 50%-os bünti. q1 késsel 40% , q5-el 0% lesz a büntetésed. Azt hiszem elég 1db q5 és nem fogyó cucc a házhoz és birtokhoz hasonlóan.

| Terms of Service | Privacy policy | Support | Alpha | Luxia | Primera | Secura | Suna | Vexa | Vara | e-Sim: Countryballs Country Game
PLAY ON